Oczyszczacz powietrza Leitz TruSens Z-2000
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Oczyszczacz powietrza Leitz TruSens™ Z-2000 z czujnikiem jakości powietrza SensorPod™, do pomieszczeń o średniej wielkości
Oddychaj czystszym powietrzem dzięki nowoczesnemu oczyszczaczowi powietrza, który łączy w sobie naukę, technologię i styl. Poczuj różnicę, jaką daje zastosowanie technologii teledetekcji i dwóch strumieni przepływu powietrza. Oczyszczacz Leitz TruSens Z-2000 z filtracją 360°pochłania zanieczyszczenia i neutralizuje zapachy, automatycznie dostosowując tryb pracy do zmian jakości powietrza w pomieszczeniu.
- Czystsze powietrze w miejscach, gdzie jest ono najbardziej potrzebne. Umieszczony z dala od oczyszczacza czujnik SensorPod monitoruje jakość powietrza w całym pomieszczeniu, aby zoptymalizować dostarczanie czystego powietrza w Twoim otoczeniu.
- Urządzenie reaguje na wskaźniki odczytywane przez czujnik SensorPod i automatycznie dostosowuje do nich prędkość wentylatora
- Leitz TruSens na bieżąco przekazuje informacje o jakości powietrza w pomieszczeniu - na podświetlanym pierścieniu ukazują się wartości liczbowe oraz odpowiednio przypisane do nich kolory wskazujące na dobrą, umiarkowaną lub złą jakość powietrza.
- Aby dystrybucja świeżego powietrza była skuteczna i przyjemna dla użytkownika, technologia PureDirect wykorzystuje dwa strumienie przepływu powietrza - zapewniając bardziej efektywne jego rozprowadzanie
- Filtr cząstek stałych 360° wychwytuje zanieczyszczenia, a warstwa węgla usuwa gazy oraz zapachy LZO (lotne związki organiczne) ze wszystkich kierunków. Światło UV zabija zarazki i bakterie, które dostały się do filtra.
- Przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 35 m², ze współczynnikiem dostarczania czystego powietrza (CADR - Clean Air Delivery Rate) wynosi: 199 m³/godz. (pyłki), 190 m³/godz. (kurz) i 161 m³/godz. (dym)
- Posiada certyfikat European Centre for Allergy Research Foundatation (ECARF)
- Nowoczesne wzornictwo, elegancki panel dotykowy i zintegrowany uchwyt sprawiają, że oczyszczacz niezauważalnie wtapia się w otoczenie
Dane techniczne
| Kolor | biały |
| Wymiar | 230 x 560 x 230 mm |
| Ustawienia timera | 2/4/8/12 godz. |
| Typ wskaźnika zmiany filtra | Węglowy, HEPA, UV |
| Rodzaj dostarczania powietrza | PureDirect |
| Poziom hałasu | 33-64 dB |
| Wielkość pomieszczenia | do 35 m2 |
| Waga | 4,1 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
| Jednostka sprzedaży | sztuka |