Akumulator everActiv, R-3, 1000 mAh, 4 sztuki
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Akumulator everActiv, R-3, 1000 mAh, 4 sztuki
Akumulatory osiągają granicę 1000 mAh pojemności, co jest obecnym maksimum dla obecnych ogniw R03 - dorównują tym samym najpojemniejszym, markowym, często nawet o 50% droższym akumulatorom.
Nadają się do zastosowań profesjonalnych, znajdą zastosowanie m.in.: latarkach, zabawkach itp., a z uwagi na wykorzystanie technologii "ready to use" mogą stanowić bezpośredni zamiennik dla baterii alkalicznych itp.
Idealne dla wymagających zabawek, latarek, reflektorów, aparatów cyfrowych, czy odtwarzaczy CD/MP3, a nawet zegarków, pilotów itp. Pojemność akumulatorów everActive jest zbliżona do baterii alkalicznych, ale można je wielokrotnie ładować (nawet do 1200x). Ponadto akumulatory dużo lepiej znoszą rozładowanie dużym prądem.
| Pojemność | 1000 mAh |
| Format baterii | AAA |
| Budowa chemiczna | Ni-MH - niklowo-wodorkowy |
| Kolor | Biały |
| Żywotność | 1200 cykli |
| Waga | 15 g |
| Pojemność max. | 1050 mAh |
| Napięcie | 1,2 V |
| Średnica | 10,5 mm |
| Wysokość | 50,5 mm |
| Waga kompletu brutto | 128 g |
| Impedancja wewnętrzna | < 35 mOhm - dla naładowanego akumulatora |
| Producent | everActive |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
Dane techniczne
| Napięcie | 9 V |
| Ilość sztuk na blistrze | 1 |
| Jednostka sprzedaży | blister |