Niszczarka Fellowes 125Ci, ścinki
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Niszczarka Fellowes Powershred 125Ci, ścinki z systemem 100% Jam Proof
- Niszczy jednorazowo 20 kartek (70g) na ścinki 4x38 mm, P-4/T-4/O-3
- Niszczy dokumenty ze zszywkami i małymi spinaczami, karty kredytowe i płyty CD/DVD
- Szerokość szczeliny wejściowej 230 mm
- Elektroniczny start-stop, funkcja cofania
- Wyjmowany kosz o pojemności 53 litrów
- Obudowa na kółkach
- Gwarancja: 2 lata (urządzenie ) / dożywotnio (noże tnące)
- Dodatkowy 1 rok gwarancji na urządzenie po rejestracji na stronie producenta
CECHY UNIKALNE:
- Wolna od zacięć dzięki inteligentnemu systemowi 100% Jam Proof
- Bezpieczna dzięki zastosowaniu czujnika SafeSense zatrzymującego pracę noży w momencie dotknięcia szczeliny wejściowej przez ludzi lub zwierzęta
- Cicha dzięki zastosowaniu technologii SilentShred
- Energooszczędna. Pobiera aż do 70% mniej energii podczas pracy i uśpienia, dzięki zastosowaniu rewolucyjnego Energy Savings System
- Wygodna w użytkowaniu. Posiada czytelny panel sterowania. Diody informują o przepełnieniu i wyjętym koszu. Automatyczne zatrzymanie
przy pełnym koszu. - Ergonomiczna. Wąska obudowa i wyciągany kosz pozwalają ustawić ją pomiędzy szafkami lub obok biurka
- Mobilna. Kółka z tyłu obudowy ułatwiają przesunięcie urządzenia
- Wydłużony czas pracy ciągłej aż do 60 minut
Dane techniczne
| Kolor | czarna |
| Miejsce użytkowania | biuro |
| Ilość kartek niszcz. jednoraz. | 20 |
| Niszczy dodatkowo | zszywki, spinacze, karty kredytowe, płyty CD/DVD |
| Rozmiar cięcia | 4x38 |
| Poziom bezpiecz. DIN dokumenty | P4 |
| Poziom bezpiecz. DIN karty | T4 |
| Poziom bezpiecz. DIN płyty | O3 |
| Szerokość szczeliny wejśc. | 230 mm |
| Pojemność kosza | 53 l |
| Średnia prędk. niszczenia | 5 m/min |
| Cykl pracy w min. | ∞ |
| Dodatkowe funkcje | start/stop, funkcja cofania, auto stop, zabezpieczenie termiczne, |
| Poziom głośności | 75 dB |
| Gwarancja | 2 lata |
| Gwarancja na noże tnące | 20 lat |
| Jednostka sprzedaży | sztuka |