Niszczarka Fellowes AutoMax 150C, ścinki
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Niszczarka automatyczna AutoMax 150C przeznaczona dla grupy 1-3 użytkowników w średnim biurze.
- Fellowes Automax 150C niszczy automatycznie do 150 kartek oraz do 8 kartek w trybie podajnika ręcznego
- Niszczy dokumenty na ścinki 4×38 mm (70g) zapewniając poziom bezpieczeństwa papieru P-4 / kart płatniczych T-4 / płyt CD O-3
- Szerokość szczeliny wejściowej: 220 mm.
- Niszczy 150 kartek w zaledwie 5 minut, czas pracy ciągłej 12 minut pozwala na 2-krotne zniszczenie zawartości szuflady przed włączeniem zabezpieczenia termicznego
- Kosz o pojemności 32 litrów
- Gwarancja: 2 lata na całość urządzenia, 5 lat na noże tnące
- System Accufeed zapewnia bezproblemowe niszczenie w trybie automatycznym dokumentów spiętych w rogu zszywkami lub spinaczami (o grubości do 20 kartek), na papierze błyszczącym, dwustronnych wydruków lub zgniecionych dokumentów. Dodatkowo niszczarka w trybie podajnika ręcznego może niszczyć karty kredytowe oraz dokumenty wielokrotnie złożone oraz płyty CD.
- Prosta w obsłudze – wystarczy włożyć dokumenty do podajnika, włączyć przycisk niszczenia i można wrócić do swoich obowiązków – resztę wykona niszczarka za Ciebie.
- Bardzo duża wydajność - niszczy automatycznie do 150 kartek.
- Cicha dzięki zastosowaniu technologii SilentShred™, idealna do użytku w pomieszczeniach współdzielonych.
- Brak uciążliwych zacięć dzięki systemowi Auto Reverse - w przypadku zacięcia dokumentów niszczarka wstępnie wycofa dokumenty.
- Energooszczędna – dzięki funkcji Sleep Mode urządzenie wyłącza się automatycznie po 2 minutach, gdy nie jest używane.
- Intuicyjny system obsługi - panel z diodami informującymi o przepełnieniu i wyjętym koszu, zadziałaniu zabezpieczenia termicznego oraz blokadzie dokumentów.
Dane techniczne
| Kolor | czarna |
| Miejsce użytkowania | średnie biuro |
| Ilość kartek niszcz. jednoraz. | 150/8 |
| Niszczy dodatkowo | zszywki, spinacze, karty kredytowe, płyty CD/DVD |
| Rozmiar cięcia | 4x38 |
| Poziom bezpiecz. DIN dokumenty | P4 |
| Poziom bezpiecz. DIN karty | T4 |
| Poziom bezpiecz. DIN płyty | O3 |
| Szerokość szczeliny wejśc. | 220 mm |
| Pojemność kosza | 32 l |
| Średnia prędk. niszczenia | 3 m/min |
| Cykl pracy w min. | 12 on / 25 off |
| Dodatkowe funkcje | start/stop, funkcja cofania, auto stop, zabezpieczenie termiczne, |
| Poziom głośności | 65 dB |
| Gwarancja | 2 lata |
| Gwarancja na noże tnące | 5 lat |
| Jednostka sprzedaży | sztuka |