Papier toaletowy Jumbo Soft celuloza, 2 warstwy, biały
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Papier toaletowy Jumbo Soft celuloza, 2 warstwy, biały
Papier toaletowy Jumbo to wysokiej jakości dwuwarstwowy papier przeznaczony do miejsc o średnim i dużym natężeniu ruchu
Polecany dla:
- hoteli, apartamentów
- miejsc użyteczności publicznej o średnim i dużym natężeniu ruchu
- miejsc pracy
- surowiec: celuloza
- 90 metrów
- warstwy: 2x15,5 g, klejone
- minimalny zakup 12 sztuk
Dane techniczne
| Liczba rolek w opakowaniu | 12 |
| Długość | 90 m |
| Perforacja | tak |
| Surowiec | tak |
| Kolor | biały |
| Liczba warstw | dwie, klejone |
| Gramatura | 2x15,5 |
| Wysokość rolki | 9,2 cm |
| Średnica rolki | 18 cm |
| Wyciągana gilza | tak |
| Perforowana gilza | tak |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |