Niszczarka Fellowes 12C
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Niszczarka Fellowes 12C
Niewielkich rozmiarów niszczarka osobista przeznaczona do pracy o niskim natężeniu. Idealna do użytku przez 1 osobę w małym biurze.
- Niszczy jednorazowo do 12 kartek (70g) na ścinki 4x40 mm, P-4/T-4
- Niszczy dokumenty z małymi zszywkami, małymi spinaczami biurowymi i karty kredytowe
- Szerokość wejścia 224 mm
- Kosz o pojemności 19 litrów
- Gwarancja: 2 lata na całość urządzenia, 5 lat na noże tnące
CECHY UNIKALNE:
- Bezpieczna - blokada Safety Lock zapobiega przypadkowemu uruchomieniu urządzenia np. przez dzieci lub zwierzęta
- Cięcie na ścinki zapewnia zwiększony poziom bezpieczeństwa oraz znacznie zmniejsza zapełnienie kosza
- Prosta w obsłudze - funkcja automatycznego start-stopu i funkcja cofania
- Łatwe opróżnianie kosza dzięki możliwości jego pełnego wyjęcia
Dane techniczne
| Kolor | czarna |
| Miejsce użytkowania | małe biuro |
| Ilość kartek niszcz. jednoraz. | 12 |
| Niszczy dodatkowo | zszywki, spinacze, karty kredytowe |
| Rozmiar cięcia | 4x40 |
| Poziom bezpiecz. DIN dokumenty | P4 |
| Poziom bezpiecz. DIN karty | T4 |
| Szerokość szczeliny wejśc. | 224 mm |
| Pojemność kosza | 19 l |
| Średnia prędk. niszczenia | 2 m/min |
| Cykl pracy w min. | 20 on / 30 off |
| Dodatkowe funkcje | start/stop, funkcja cofania, auto stop, zabezpieczenie termiczne, |
| Poziom głośności | 75 dB |
| Gwarancja | 2 lata |
| Gwarancja na noże tnące | 5 lat |
| Jednostka sprzedaży | sztuka |