Niszczarka Fellowes 225Ci, ścinki
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Niszczarka profesjonalna do biura dla 5+ osób z systemem 100% Jam Proof
- Niszczy jednorazowo 24 kartki (70g) na ścinki 4x38 mm, P-4/T-4/O-1
- Niszczy dokumenty ze zszywkami i małymi spinaczami, karty kredytowe i płyty CD/DVD
- Szerokość szczeliny wejściowej 240 mm
- Elektroniczny start-stop, funkcja cofania
- Wyjmowany kosz o pojemności 60 litrów
- Obudowa na kółkach
- Gwarancja: 2 lata na całość urządzenia, 20 lat na noże tnące!
CECHY UNIKALNE:
- Wolna od zacięć dzięki inteligentnemu systemowi 100% Jam Proof
- Bezpieczna. Zatrzymuje pracę w momencie dotknięcia szczeliny wejściowej przez ludzi lub zwierzęta dzięki zastosowaniu czujnika SafeSense®
- Cicha dzięki zastosowaniu technologii SilentShred
- Sleep Mode. Urządzenie wyłącza się po 2 minutach braku aktywności.
- Wygodna w użytkowaniu - diody informujące o przepełnieniu i wyjętym koszu
- Mocna. Wyposażone w nowoczesny i wytrzymały silnik indukcyjny przystosowany do pracy ciągłej
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Kolor | czarna |
| Miejsce użytkowania | biuro |
| Ilość kartek niszcz. jednoraz. | 22-24 |
| Niszczy dodatkowo | zszywki, spinacze, karty kredytowe, płyty CD/DVD |
| Rozmiar cięcia | 4x38 |
| Poziom bezpiecz. DIN dokumenty | P4 |
| Poziom bezpiecz. DIN karty | T4 |
| Poziom bezpiecz. DIN płyty | O1 |
| Szerokość szczeliny wejśc. | 240 mm |
| Pojemność kosza | 60 l |
| Średnia prędk. niszczenia | 4 m/min |
| Cykl pracy w min. | ∞ |
| Dodatkowe funkcje | start/stop, funkcja cofania, auto stop, zabezpieczenie termiczne, |
| Poziom głośności | 70 dB |
| Gwarancja | 2 lata |
| Gwarancja na noże tnące | 20 lat |
| Jednostka sprzedaży | sztuka |