Niszczarka Fellowes 425Ci, ścinki
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Niszczarka do dużego biura dla 10+ osób z systemem 100% Jam Proof
- Niszczy jednorazowo 32 kartki (70g) na ścinki 4x30 mm, P-4/T-4/O-3
- Niszczy dokumenty ze zszywkami i małymi spinaczami, karty kredytowe i płyty CD/DVD
- Szerokość szczeliny wejściowej: 305 mm
- Elektroniczny start-stop, funkcja cofania
- Wyjmowany kosz o pojemności 114 litrów
- Obudowa na kółkach
- Gwarancja: 2 lata na całość urządzenia, 20 lat na noże tnące
CECHY UNIKALNE:
- Wolna od zacięć dzięki inteligentnemu systemowi 100% Jam Proof
- Bezpieczne. Zatrzymuje pracę w momencie dotknięcia szczeliny wejściowej przez ludzi lub zwierzęta dzięki zastosowaniu czujnika SafeSense®
- Funkcja Sleep Mode. Urządzenie wyłącza się po 2 minutach braku aktywności.
- Bezobsługowa. Automatycznie oliwi i czyści noże tnące za pomoc mechanizmu Auto Oil przedłużając żywotność urządzenia.
- Wyjmowany kosz o dużej pojemności gwarantuje czystość i łatwość opróżniania
- Silnik stworzony do pracy ciągłej
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Kolor | czarna |
| Miejsce użytkowania | duże biuro |
| Ilość kartek niszcz. jednoraz. | 32 |
| Niszczy dodatkowo | zszywki, spinacze, karty kredytowe, płyty CD/DVD |
| Rozmiar cięcia | 4x40 |
| Poziom bezpiecz. DIN dokumenty | P4 |
| Poziom bezpiecz. DIN karty | T4 |
| Poziom bezpiecz. DIN płyty | O3 |
| Szerokość szczeliny wejśc. | 305 mm |
| Pojemność kosza | 114 l |
| Średnia prędk. niszczenia | 6 m/min |
| Cykl pracy w min. | ∞ |
| Dodatkowe funkcje | start/stop, funkcja cofania, auto stop, zabezpieczenie termiczne, |
| Poziom głośności | 75 dB |
| Gwarancja | 2 lata |
| Gwarancja na noże tnące | 20 lat |
| Jednostka sprzedaży | sztuka |