Niszczarka Fellowes AutoMax 100M, miniścinki
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Niszczarka automatyczna Fellowes AutoMax 100M, miniścinki
- Niszczy automatycznie do 100 kartek oraz do 10 kartek w trybie podajnika ręcznego.
- Niszczy dokumenty na miniścinki 4×10 mm zapewniając poziom bezpieczeństwa P-4.
- Szerokość szczeliny wejściowej 220 mm
- Czas pracy ciągłej 15 minut.
- Kosz o pojemności 23 litry.
- Gwarancja: 2 lata na całość urządzenia, 7 lat na noże tnące.
- Cicha dzięki zastosowaniu technologii SilentShred™, idealna do użytku w pomieszczeniach współdzielonych.
- Brak uciążliwych zacięć dzięki systemowi Auto Reverse – w przypadku zacięcia dokumentów niszczarka wstępnie wycofa dokumenty.
- Energooszczędna – dzięki funkcji Sleep Mode urządzenie wyłącza się automatycznie po 2 minutach, gdy nie jest używane.
- Intuicyjny system obsługi - panel z diodami informującymi o przepełnieniu kosza, zadziałaniu zabezpieczenia termicznego oraz blokadzie dokumentów.
- Obudowa na kółkach ułatwia przesuwanie urządzenia.
Dane techniczne
| Kolor | czarna |
| Miejsce użytkowania | małe biuro |
| Ilość kartek niszcz. jednoraz. | 100/10 |
| Niszczy dodatkowo | zszywki, spinacze, karty kredytowe |
| Rozmiar cięcia | 4x10 |
| Poziom bezpiecz. DIN dokumenty | P4 |
| Poziom bezpiecz. DIN karty | T4 |
| Szerokość szczeliny wejśc. | 220 mm |
| Pojemność kosza | 23 l |
| Średnia prędk. niszczenia | 2,4 m/min |
| Cykl pracy w min. | 15 on / 30 off |
| Dodatkowe funkcje | start/stop, funkcja cofania, auto stop, zabezpieczenie termiczne, |
| Poziom głośności | 65 dB |
| Gwarancja | 2 lata |
| Gwarancja na noże tnące | 7 lat |
| Jednostka sprzedaży | sztuka |