Niszczarka Fellowes LX65, ścinki
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Niszczarka Fellowes LX65, ścinki
- Niszczarka osobista przeznaczona do regularnego użytkowania – idealna do użytku przez 1 osobę w domu lub małym biurze
- Niszczy jednorazowo do 10 kartek A4 (70g) na ścinki 4×40 mm (P-4/T-4)
- Technologia SafeSense® zatrzymuje pracę noży tnących w momencie dotknięcia szczeliny wejściowej przez ludzi lub zwierzęta
- Cykl pracy ciągłej / chłodzenia: 6 min. / 20 min.
- Kosz o pojemności 22 litrów ze zdejmowaną głowicą
- Niszczy dokumenty z małymi zszywkami i spinaczami oraz karty kredytowe
- Gwarancja: 2 lata na całość urządzenia, 5 lat na noże tnące
- Zyskaj do 3 lat gwarancji na całość urządzenia po rejestracji produktu - dowiedz się więcej
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Kolor | czarna |
| Miejsce użytkowania | dom, małe biuro |
| Ilość kartek niszcz. jednoraz. | 10 |
| Niszczy dodatkowo | zszywki, spinacze, karty kredytowe |
| Rozmiar cięcia | 4x40 |
| Poziom bezpiecz. DIN dokumenty | P4 |
| Poziom bezpiecz. DIN karty | T4 |
| Szerokość szczeliny wejśc. | 222 mm |
| Pojemność kosza | 22 l |
| Średnia prędk. niszczenia | 4 m/min |
| Cykl pracy w min. | 6 on / 20 off |
| Dodatkowe funkcje | start/stop, funkcja cofania, auto stop, zabezpieczenie termiczne, |
| Poziom głośności | 70 dB |
| Gwarancja | 2 lata |
| Gwarancja na noże tnące | 5 lat |
| Jednostka sprzedaży | sztuka |