Bindownica Fellowes Galaxy 500
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Bindownica Fellowes Galaxy 500 do użytku w biurze
- Jednorazowo dziurkuje do 28 kartek A4 (80 g), może oprawiać dokumenty o grubości do 510 arkuszy, maks. średnica grzbietu 51 mm
- Funkcjonalna. System dziurkowania pionowego umożliwia niezależne dziurkowanie i nakładanie dokumentów na grzbiet, ułatwia wyrównanie dokumentów
- Wytrzymała. Metalowy mechanizm
- Ergonomiczna. Specjalna, osobna szuflada do przechowywania grzbietów z opatentowanym systemem mierzenia grubości dokumentów i doboru odpowiedniego grzbietu
- Szybka oprawa dużej ilości dokumentów - System Satellite®. Wyjmowana kaseta z platformą bindującą umożliwia pracę 2 osobom jednocześnie.
- Profesjonalna oprawa grubych dokumentów. Regulacja odległości linii dziurkowania od krawędzi - 2 pozycje: min. 2,5 mm, maks. 4,5 mm.
- 3 przyciski dostosowujące linię dziurkowania do formatu dokumentu (A5, A4, Letter).
- Obustronna dźwignia ułatwia proces dziurkowania, zmniejsza siłę nacisku potrzebną do przedziurkowania dużej ilości kartek.
- W zestawie pakiet na 20 opraw
- 2 lata gwarancji na urządzenie
Dane techniczne
| Rodzaj prawy | grzbiety plastikowe |
| Miejsce użytkowania | małe biuro, dom |
| Maks. ilość kartek oprawianych | 510 |
| Jednorazowo dziurkuje | 28 kartek |
| Maksymalna średnica grzbietu | 51 mm |
| Maks. rozmiar dokumentu | A-4 |
| Dziurkowanie | Ręczne |
| Szuflada do przechowywania grzbietów | Tak |
| Szuflada do przechowywania okładek | Tak |
| System Satellite - wyjmowana platforma bindująca | Tak |
| Wyjmowana szuflada na ścinki | Tak |
| Miarka doboru grzbietu do grubości okładki | Tak |
| Pionowy system dziurkowania/włożenia dokumentu | Tak |
| Wyjmowane noże do formatu | Tak |
| Regulowana prowadnica krawędziowa | Tak |
| Punkty podparcia ułatwiające przenoszenie | Tak |
| Regulacja odległości linii dziurkowanych od krawędzi kartki | Tak |
| Wymiary urządzenia | 152 x 526 x 446 mm |
| Waga urządzenia | 10,28 kg |
| Gwarancja w latach | 2 |
| Jednostka sprzedaży | sztuka |
