Bindownica Fellowes Galaxy-e Wire
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Bindownica Fellowes Galaxy-e Wire
Bindownica elektryczna do użytku w dużym biurze.
- Jednorazowo dziurkuje do 20 kartek A4 (80 g), może oprawiać dokumenty o grubości do 130 arkuszy, maks. średnica grzbietu 14 mm
- System elektrycznego dziurkowania usprawnia proces oprawy dokumentów.
- Funkcjonalna. System dziurkowania pionowego umożliwia niezależne dziurkowanie i nakładanie dokumentów na grzbiet, ułatwia i przyspiesza czas oprawy.
- Ergonomiczna. Specjalna szuflada do przechowywania grzbietów oraz okładek z wbudowanym z boku opatentowanym systemem mierzenia grubości dokumentów i doboru odpowiedniego grzbietu.
- Precyzyjna. Wyśrodkowanie za pomocą pokrętła umożliwia dokładne ustawienie linii dziurkowania.
- Szybka. Blokada szerokości zamknięcia grzbietu dla dokumentów o tej samej grubości przyspiesza wykonanie wielu opraw.
- Łatwa w konserwacji. Duża szuflada na ścinki z możliwością wyjęcia z dwóch stron, szuflada posiada system automatycznego otwarcia boków uwalniający ścinki po osiągnięciu maksymalnej pojemności.
- W zestawie pakiet na 20 opraw
- Gwarancja na urządzenie: 2 lata
Dane techniczne
| Rodzaj prawy | drutowa |
| Miejsce użytkowania | duże biuro |
| Maks. ilość kartek oprawianych | 130 |
| Jednorazowo dziurkuje | 20 kartek |
| Maksymalna średnica grzbietu | 14 mm |
| Maks. rozmiar dokumentu | A-4 |
| Dziurkowanie | Elektryczne |
| Szuflada do przechowywania grzbietów | Tak |
| Szuflada do przechowywania okładek | Tak |
| System Satellite - wyjmowana platforma bindująca | Nie |
| Wyjmowana szuflada na ścinki | Tak |
| Miarka doboru grzbietu do grubości okładki | Tak |
| Pionowy system dziurkowania/włożenia dokumentu | Tak |
| Wyjmowane noże do formatu | Nie |
| Regulowana prowadnica krawędziowa | Tak |
| Punkty podparcia ułatwiające przenoszenie | Tak |
| Regulacja odległości linii dziurkowanych od krawędzi kartki | Nie |
| Wymiary urządzenia | 154 x 506 x 452 mm |
| Waga urządzenia | 12,88 kg |
| Gwarancja w latach | 2 |
| Jednostka sprzedaży | sztuka |
