Bindownica Fellowes Lyra™ 3-w-1
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Bindownica Fellowes Lyra™ 3-w-1
Biurowe centrum oprawy - bindownica Fellowes Lyra™ 3-w-1
- Fellowes Lyra 3-w-1 umożliwia bindowanie, zszywanie i dziurkowanie dokumentów za pomocą jednego urządzenia
- Jednorazowo dziurkuje do 20 kartek A4 (80 g), może oprawiać dokumenty o grubości do 300 arkuszy, maks. średnica grzbietu 38 mm
- Zszywacz EasyPress ™ pozwala na zszycie do 30 kartek papieru. Można stosować zszywki w rozmiarze 24/6 i 26/6
- Perfekcyjne wyrównanie dokumentów umożliwia ich dokładne dziurkowanie i zszywanie
- Funkcja pionowego załadunku, możliwość nakładania dokumentów bezpośrednio na grzbiet
- Dziurkacz na 30 kartek z możliwością wyboru 2 lub 4 otworów do wpięcia do segregatora
- 2 lata gwarancji na urządzenie, pakiet startowy - 1000 zszywek
- Zyskaj do 3 lat gwarancji na całość urządzenia po rejestracji produktu - dowiedz się więcej
Dane techniczne
| Rodzaj prawy | grzbiety plastikowe |
| Maks. ilość kartek oprawianych | 300 |
| Jednorazowo dziurkuje | 20 kartek |
| Maksymalna średnica grzbietu | 38 mm |
| Maks. rozmiar dokumentu | A-4 |
| Dziurkowanie | Ręczne |
| Szuflada do przechowywania grzbietów | Nie |
| Szuflada do przechowywania okładek | Nie |
| System Satellite - wyjmowana platforma bindująca | Nie |
| Wyjmowana szuflada na ścinki | Tak |
| Miarka doboru grzbietu do grubości okładki | Tak |
| Pionowy system dziurkowania/włożenia dokumentu | Tak |
| Wyjmowane noże do formatu | Nie |
| Regulowana prowadnica krawędziowa | Tak |
| Punkty podparcia ułatwiające przenoszenie | Nie |
| Regulacja odległości linii dziurkowanych od krawędzi kartki | Nie |
| Wymiary urządzenia | 153 x 423 x 395 mm |
| Waga urządzenia | 3,3 kg |
| Gwarancja w latach | 2 |
| Jednostka sprzedaży | sztuka |
