Bindownica Fellowes Orion 500
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Bindownica Fellowes Orion 500
Profesjonalne urządzenie zaprojektowane do pracy ciągłej z myślą o wymagających użytkownikach i punktach usługowych
- Jednorazowo dziurkuje do 30 kartek A4 (80 g), może oprawiać dokumenty o grubości do 510 arkuszy, maks. średnica grzbietu 51 mm,
- Wytrzymała. Metalowy mechanizm i obudowa,
- Wydajna. Do 30 kartek dziurkowanych jednorazowo,
- Profesjonalna. 21 osobnych i zwalnianych dźwigni dziurkujących,
- Płynnie regulowana prowadnica krawędziowa z blokadą ułatwia wyśrodkowanie linii dziurkowania,
- Regulacja odległości marginesu – 5 pozycji: 2,5; 3,5; 4,5; 5,5; 6,5 mm,
- Miarka doboru grzbietu do grubości dokumentów,
- Duży, wyjmowany z przodu pojemnik na ścinki,
- 1 rok gwarancji na urządzenie.
Dane techniczne
| Rodzaj prawy | grzbiety plastikowe |
| Miejsce użytkowania | punkt usługowy |
| Maks. ilość kartek oprawianych | 510 |
| Jednorazowo dziurkuje | 30 kartek |
| Maksymalna średnica grzbietu | 51 mm |
| Maks. rozmiar dokumentu | A-4 |
| Dziurkowanie | Ręczne |
| Szuflada do przechowywania grzbietów | Nie |
| Szuflada do przechowywania okładek | Nie |
| System Satellite - wyjmowana platforma bindująca | Nie |
| Wyjmowana szuflada na ścinki | Tak |
| Miarka doboru grzbietu do grubości okładki | Tak |
| Pionowy system dziurkowania/włożenia dokumentu | Nie |
| Wyjmowane noże do formatu | Tak |
| Regulowana prowadnica krawędziowa | Tak |
| Punkty podparcia ułatwiające przenoszenie | Nie |
| Regulacja odległości linii dziurkowanych od krawędzi kartki | Tak |
| Wymiary urządzenia | 214 x 402 x 404 mm |
| Waga urządzenia | 13,24 kg |
| Gwarancja w latach | 1 |
| Jednostka sprzedaży | sztuka |
