Bindownica Fellowes Quasar+ 500
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Bindownica Fellowes Quasar+ 500
Bindownica do użytku w biurze
- Jednorazowo dziurkuje do 25 kartek A4 (80 g), może oprawiać dokumenty o grubości do 510 arkuszy, maks. średnica grzbietu 51 mm
- Obustronna dźwignia ułatwia proces dziurkowania, zmniejsza siłę nacisku potrzebną do przedziurkowania dużej ilości kartek
- Funkcjonalna. System dziurkowania pionowego umożliwia niezależne dziurkowanie i nakładanie dokumentów na grzbiet, ułatwia wyrównanie dokumentów
- Wytrzymała. Metalowy mechanizm
- Ergonomiczna. Specjalna, osobna szuflada do przechowywania grzbietów z opatentowanym systemem mierzenia grubości dokumentów i doboru odpowiedniego grzbietu
- Wyśrodkowanie za pomocą suwaka umożliwia dokładne ustawienie linii dziurkowania.
- Łatwa w konserwacji. Okienko do sprawdzenia zapełnienia szuflady i system otwarcia boku przy zbyt dużej ilości ścinków w szufladzie
- W zestawie pakiet na 10 opraw
- 2 lata gwarancji na urządzenie
Dane techniczne
| Rodzaj prawy | grzbiety plastikowe |
| Miejsce użytkowania | biuro |
| Maks. ilość kartek oprawianych | 510 |
| Jednorazowo dziurkuje | 25 kartek |
| Maksymalna średnica grzbietu | 51 mm |
| Maks. rozmiar dokumentu | A-4 |
| Dziurkowanie | Ręczne |
| Szuflada do przechowywania grzbietów | Tak |
| Szuflada do przechowywania okładek | Nie |
| System Satellite - wyjmowana platforma bindująca | Nie |
| Wyjmowana szuflada na ścinki | Tak |
| Miarka doboru grzbietu do grubości okładki | Tak |
| Pionowy system dziurkowania/włożenia dokumentu | Tak |
| Wyjmowane noże do formatu | Nie |
| Regulowana prowadnica krawędziowa | Tak |
| Punkty podparcia ułatwiające przenoszenie | Tak |
| Regulacja odległości linii dziurkowanych od krawędzi kartki | Nie |
| Wymiary urządzenia | 126 x 456 x 418 mm |
| Waga urządzenia | 7,44 kg |
| Gwarancja w latach | 2 |
| Jednostka sprzedaży | sztuka |
