Bindownica Fellowes Quasar Wire
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Bindownica Fellowes Quasar Wire
Bindownica do użytku w średnim biurze
- Jednorazowo dziurkuje do 15 kartek A4 (80 g), może oprawiać dokumenty o grubości do 130 arkuszy, maks. średnica grzbietu 14 mm
- Funkcjonalna. System dziurkowania pionowego umożliwia niezależne dziurkowanie i nakładanie dokumentów na grzbiet, ułatwia i przyspiesza czas oprawy.
- Ergonomiczna. Specjalna szuflada do przechowywania grzbietów z wbudowany opatentowanym systemem mierzenia grubości dokumentów i doboru grzbietu.
- Precyzyjna. Wyśrodkowanie za pomocą pokrętła umożliwia dokładne ustawienie linii dziurkowania.
- Łatwa w konserwacji. Okienko do sprawdzenia zapełnienia szuflady i system otwarcia boku przy zbyt dużej ilości ścinków w szufladzie.
- W zestawie pakiet na 20 opraw.
- 2 lata gwarancji na urządzenie.
Dane techniczne
| Rodzaj prawy | drutowa |
| Miejsce użytkowania | średnie biuro |
| Maks. ilość kartek oprawianych | 130 |
| Jednorazowo dziurkuje | 15 kartek |
| Maksymalna średnica grzbietu | 14 mm |
| Maks. rozmiar dokumentu | A-4 |
| Dziurkowanie | Ręczne |
| Szuflada do przechowywania grzbietów | Tak |
| Szuflada do przechowywania okładek | Nie |
| System Satellite - wyjmowana platforma bindująca | Nie |
| Wyjmowana szuflada na ścinki | Tak |
| Miarka doboru grzbietu do grubości okładki | Tak |
| Pionowy system dziurkowania/włożenia dokumentu | Tak |
| Wyjmowane noże do formatu | Nie |
| Regulowana prowadnica krawędziowa | Tak |
| Punkty podparcia ułatwiające przenoszenie | Tak |
| Regulacja odległości linii dziurkowanych od krawędzi kartki | Nie |
| Wymiary urządzenia | 132 x 470 x 412 mm |
| Waga urządzenia | 7,38 kg |
| Gwarancja w latach | 2 |
| Jednostka sprzedaży | sztuka |
