Laminator Leitz iLAM Touch 2 A-3
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Laminator Leitz iLAM Touch 2 A-3
Wysokiej jakości laminator A3, w pełni automatyczny, szybki, z unikalną technologią sensorową. Rozpoznaje grubość dokumentów i automatycznie dostosowuje do nich właściwą prędkość laminacji. Odpowiedni dla folii o grubości od 80 do 250 mikronów. Nagrzewa się w ciągu minuty. Odpowiedni do intensywnego użytkowania.
- Unikalna technologia czujnikowa - nie wymaga skomplikowanych ustawień -fantastyczne rezultaty laminacji!
- Prędkość laminacji 1000 mm/min - idealny do częstego użytkowania w biurze
- Czas nagrzewania - 1 min. Nie trzeba czekać po zmianie na folię o innej grubości.
- Unikalne, opatentowane składane tacki zapewniają niezmienną, wysoką jakość laminacji
- Niskie zużycie energii, wyłącza się automatycznie po 30 min. nieużywania
- Funkcja automatycznego cofania – zapobiega zacięciom nieprawidłowo pobranych dokumentów
- Odpowiedni dla folii o grubości od 80 do 250 mikronów
- Laminacja jednego dokumentu o grubości 80 mikronów zajmuje ok. 25 sekund
- Ledowy wskaźnik włącznika/wyłącznika oraz funkcji automatycznego cofania
- Dołączony gratisowy pakiet folii na start
- 3 lata gwarancji, certyfikat CE
- Rekomendowane jest stosowanie folii Leitz UDT
Dane techniczne
| Format | A-3 |
| Czas nagrzewania (min.) | 1 |
| Mikrony | 80 - 250 |
| Rodzaj laminacji | na gorąco |
| Częstotliwość użytkowania | Do częstego użytku |
| Prędkość laminacji (mm/min) | 1000 |
| Sposób ustawiania temperatury | Automatyczne ustawianie parametrów |
| Możliwość laminacji na zimno | nie |
| Materiał | ABS |
| Szybkość (mm/min) | maks. 1000; zmienna |
| Temperatura | maks. 142°C, stała |
| Zasilanie | 220/240 V AC |
| System nagrzewania | 4 wałki nagrzewane od zewnątrz |
| Obsługa | 6 wałków, nie wymaga stosowania nośnika, wskaźnik prędkości |
| Maksymalna szerokość laminowania (mm) | 320 |
| Maksymalna grubość laminowania (mm) | 0,6 |
| Grubość folii | 80(75)-250 mikronów |
| Moc | 1400 W |
| Funkcja cofania | Funkcja automatycznego cofania kartek |
| Czas laminacji (A4) | 40 sek. (A4 80 mikronów) |
| Gwarancja | 3 lata |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |