Niszczarka Fellowes 10M, mikrościnki
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Niszczarka Fellowes 10M
Niewielkich rozmiarów niszczarka osobista do użytku w małym biurze dla 1 osoby
- Niszczy jednorazowo do 10 kartek (70g) na mikrościnki 2x12 mm
- Poziom zabezpieczeń niszczonego papieru P-5, kart kredytowych T-5
- Niszczy dokumenty z zszywkami i karty kredytowe
- Szerokość wejścia 220 mm
- Mechaniczny start/stop
- Wyjmowany kosz o pojemności 19 litrów
- Obudowa na kółkach
- Gwarancja: 2 lata na całość urządzenia, 5 lat na noże tnące
CECHY UNIKALNE:
- Wysoki poziom zabezpieczenia niszczonych dokumentów - niszczy kartkę A4 na ponad 2000 ścinków - idealna do dokumentów zawierających poufne dane
- Bezpieczna - blokada Safety Lock zapobiega przypadkowemu uruchomieniu urządzenia np. przez dzieci lub zwierzęta
- Może niszczyć bez przerwy przez 10 minut
- Okienko w obudowie pozwala łatwo określić stan zapełnienia kosza
Dane techniczne
| Kolor | czarna |
| Miejsce użytkowania | biuro |
| Ilość kartek niszcz. jednoraz. | 10 |
| Niszczy dodatkowo | zszywki, spinacze, karty kredytowe |
| Rozmiar cięcia | 2 x 12 |
| Poziom bezpiecz. DIN dokumenty | P5 |
| Poziom bezpiecz. DIN karty | T5 |
| Szerokość szczeliny wejśc. | 220 mm |
| Pojemność kosza | 19 l |
| Średnia prędk. niszczenia | 2,74 m/min |
| Cykl pracy w min. | 10 on / 20 off |
| Dodatkowe funkcje | start/stop, funkcja cofania, auto stop, zabezpieczenie termiczne, |
| Poziom głośności | 70 dB |
| Gwarancja | 2 lata |
| Gwarancja na noże tnące | 5 lat |
| Jednostka sprzedaży | sztuka |