Niszczarka Fellowes 6M, ścinki
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Niszczarka Fellowes 6M, ścinki
Niewielkich rozmiarów niszczarka osobista Fellowes 6M przeznaczona do pracy o niskim natężeniu. Idealna do użytku w domu lub małym biurze
- Niszczy jednorazowo do 6 kartek (70g) na ścinki 4x12 mm
- Poziom zabezpieczeń niszczonego papieru P-4, kart kredytowych T-4
- Niszczy dokumenty z małymi zszywkami, małymi spinaczami i karty kredytowe
- Szerokość wejścia 220 mm
- Funkcja start-stop (mechaniczny)
- Kosz o pojemności 13 litrów
- Gwarancja: 1 rok na całość urządzenia, 3 lata na noże tnące
CECHY UNIKALNE:
- Bezpieczna - blokada Safety Lock zapobiega przypadkowemu uruchomieniu urządzenia np. przez dzieci lub zwierzęta
- Prosta w obsłudze. Posiada funkcję automatycznego start-stopu i funkcję cofania.
- Cięcie na ścinki zapewnia zwiększony poziom bezpieczeństwa oraz znacznie zmniejsza zapełnienie kosza.
- Łatwe opróżnianie kosza - uchwyty do podnoszenia głowicy.
Dane techniczne
| Kolor | czarna |
| Miejsce użytkowania | biuro |
| Ilość kartek niszcz. jednoraz. | 6 |
| Niszczy dodatkowo | zszywki, spinacze, karty kredytowe |
| Rozmiar cięcia | 4x12 |
| Poziom bezpiecz. DIN dokumenty | P4 |
| Poziom bezpiecz. DIN karty | T4 |
| Szerokość szczeliny wejśc. | 220 mm |
| Pojemność kosza | 13 l |
| Średnia prędk. niszczenia | 3 m/min |
| Cykl pracy w min. | 5 on / 30 off |
| Dodatkowe funkcje | start/stop, funkcja cofania, auto stop, zabezpieczenie termiczne, |
| Poziom głośności | 68 dB |
| Gwarancja | 1 rok |
| Gwarancja na noże tnące | 3 lata |
| Jednostka sprzedaży | sztuka |