Niszczarka Fellowes AutoMax 80M, miniścinki
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Niszczarka Fellowes AutoMax™ 80M, miniścinki
- Niszczy automatycznie do 80 kartek w zaledwie 5 minut, czas pracy ciągłej 7 minut. Niszczy do 8 kartek w trybie podajnika ręcznego.
- Niszczy dokumenty na miniścinki 4×12 mm zapewniając poziom bezpieczeństwa P-4.
- Szerokość szczeliny wejściowej 220 mm
- Czas pracy ciągłej 7 minut.
- Kosz o pojemności 17 litrów.
- Gwarancja: 1 rok na całość urządzenia, 3 lata na noże tnące
- Zyskaj do 3 lat gwarancji na całość urządzenia po rejestracji produktu - dowiedz się więcej
CECHY UNIKALNE:
- Prosta w obsłudze – wystarczy włożyć dokumenty do podajnika, włączyć przycisk niszczenia i można wrócić do swoich obowiązków – resztę wykona niszczarka za Ciebie.
- Duża wydajność – niszczy automatycznie do 80 kartek.
- Brak uciążliwych zacięć dzięki systemowi Auto Reverse – w przypadku zacięcia dokumentów niszczarka wstępnie wycofa dokumenty.
- Energooszczędna – dzięki funkcji Sleep Mode urządzenie wyłącza się automatycznie po 2 minutach, gdy nie jest używane.
- Intuicyjny system obsługi - panel z diodami informującymi o przepełnieniu kosza, zadziałaniu zabezpieczenia termicznego oraz blokadzie dokumentów.
- Obudowa na kółkach ułatwia przesuwanie urządzenia.
Dane techniczne
| Kolor | czarna |
| Miejsce użytkowania | dom |
| Ilość kartek niszcz. jednoraz. | 80/8 |
| Niszczy dodatkowo | zszywki, spinacze, karty kredytowe |
| Rozmiar cięcia | 4x12 |
| Poziom bezpiecz. DIN dokumenty | P4 |
| Poziom bezpiecz. DIN karty | T4 |
| Poziom bezpiecz. DIN płyty | O1 |
| Szerokość szczeliny wejśc. | 220 mm |
| Pojemność kosza | 17 l |
| Średnia prędk. niszczenia | 3 m/min |
| Cykl pracy w min. | 7 on / 40 off |
| Dodatkowe funkcje | start/stop, funkcja cofania, auto stop, zabezpieczenie termiczne, |
| Poziom głośności | 70 dB |
| Gwarancja | 1 rok |
| Gwarancja na noże tnące | 3 lata |
| Jednostka sprzedaży | sztuka |