Ręcznik papierowy Maxi Luna Basic, 2 warstwy, biały
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Ręcznik papierowy Maxi Luna Basic, 2 warstwy
Ręcznik Maxi P400, został wyprodukowany ze 100% celulozy - miękkiego a zarazem wytrzymałego, odpornego na rozwarstwianie i rozmakanie surowca. Ręcznik cechuje chłonność i wydajność
Polecany do:
- warsztatów samochodowych oraz mechanicznych
- branży gastronomicznej
- firm sprzątających
- gospodarstw domowych
- w przetwórstwie żywności
Dane techniczne
| Surowiec | 100% celuloza |
| Ilość warstw | 2 |
| Kolor | biały |
| Długość wstęgi | 80 m |
| Szerokość wstęgi | 20 cm |
| Średnica rolki | 19 cm |
| Gramatura | 2 x 17 g/m² |
| Perforacja | tak |
| Gofrowanie | nie |
| Wodotrwałość | tak |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |