Ręcznik papierowy w roli z adaptorem Merida Economy Automatic Maxi, zielony, jednowarstwowy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
- Wykonany z papieru makulaturowego
- Kolor zielony.
- Jednowarstwowy, gofrowany.
- Ręczniki ekonomiczne dla klientów poszukujących taniego rozwiązania.
- Ręczniki posiadają świadectwo jakości zdrowotnej PZH (B-BŻ-6071-0210/18/C).
Dane techniczne
| Surowiec | makulatura |
| Ilość warstw | 1 |
| Kolor | zielony |
| Długość wstęgi | 250 m |
| Szerokość wstęgi | 20 cm |
| Średnica rolki | 19,5 cm |
| Średnica gilzy | 4 cm |
| Gramatura | 42 g/m² |
| Perforacja | nie |
| Gofrowanie | tak |
| Wodotrwałość | tak |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |