Bindownica Fellowes Star+ 150, A-4, do 15 kartek
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Bindownica Fellowes Star+ 150, A-4, do 15 kartek
- Bindownica do użytku w małym biurze lub domu.
- Jednorazowo dziurkuje do 15 kartek A4 (80 g), może oprawiać dokumenty o grubości do 150 arkuszy, maks. średnica grzbietu 19 mm.
- Dla osób lewo- i praworęcznych. Obustronna dźwignia ułatwia proces dziurkowania, zmniejsza siłę nacisku potrzebną do przedziurkowania dużej ilości kartek.
- Funkcjonalna. System dziurkowania pionowego umożliwia niezależne dziurkowanie i nakładanie dokumentów na grzbiet, ułatwia wyrównywanie dokumentów.
- Łatwa w konserwacji. Okienko do sprawdzenia zapełnienia szuflady i system otwarcia boku przy zbyt dużej ilości ścinków w szufladzie.
- Mobilna. Uchwyt do przenoszenia w obudowie.
- Precyzyjna. Wyśrodkowanie za pomocą suwaka umożliwia dokładne ustawienie linii dziurkowania.
Dane techniczne
| Rodzaj prawy | grzbiety plastikowe |
| Miejsce użytkowania | małe biuro, dom |
| Maks. ilość kartek oprawianych | 150 |
| Jednorazowo dziurkuje | 15 kartek |
| Maksymalna średnica grzbietu | 19 mm |
| Maks. rozmiar dokumentu | A-4 |
| Dziurkowanie | Ręczne |
| Szuflada do przechowywania grzbietów | Nie |
| Szuflada do przechowywania okładek | Nie |
| System Satellite - wyjmowana platforma bindująca | Nie |
| Wyjmowana szuflada na ścinki | Nie |
| Miarka doboru grzbietu do grubości okładki | Nie |
| Pionowy system dziurkowania/włożenia dokumentu | Nie |
| Wyjmowane noże do formatu | Nie |
| Regulowana prowadnica krawędziowa | Nie |
| Punkty podparcia ułatwiające przenoszenie | Nie |
| Regulacja odległości linii dziurkowanych od krawędzi kartki | Nie |
| Wymiary urządzenia | 80 x 448 x 280 mm |
| Waga urządzenia | 4,94 kg |
| Gwarancja w latach | 2 |
| Jednostka sprzedaży | sztuka |