Niszczarka Fellowes 79Ci, ścinki
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Niszczarka Fellowes 79Ci, ścinki
- Niszczarka 79ci niszczy jednorazowo 16 kartek (70g) na ścinki 4x38 mm, P-4/T-4/O-3.
- Niszczy dokumenty ze zszywkami i małymi spinaczami, karty kredytowe i płyty CD/DVD
- Szerokość szczeliny wejściowej 230 mm.
- Elektroniczny start-stop, funkcja cofania.
- Wyjmowany kosz o pojemności 23 litrów.
- Obudowa na kółkach.
- Gwarancja: 2 lata na całość urządzenia, 5 lat na noże tnące.
- Eliminuje uciążliwe zacięcia dokumentów dzięki systemowi 100% Jam Proof - elektronicznemu czujnikowi ilości niszczonych kartek
- Bezpieczna dzięki zastosowaniu czujnika SafeSense zatrzymującego pracę noży w momencie dotknięcia szczeliny wejściowej przez ludzi lub zwierzęta
- Elektroniczny start/stop (fotokomórka) i funkcja cofania ułatwiają użytkowanie i zmniejszają ryzyko zakleszczenia dokumentów
- Cicha dzięki zastosowaniu technologii SilentShred
- Intuicyjny system obsługi - diody informujące o przepełnieniu i wyjętym koszu, zadziałaniu zabezpieczenia termicznego
- Specjalna klapka zabezpiecza przed odpryskami powstającymi w trakcie niszczenia płyt CD/DVD i kart kredytowych
Dane techniczne
| Kolor | czarna |
| Miejsce użytkowania | małe biuro |
| Ilość kartek niszcz. jednoraz. | 16 |
| Niszczy dodatkowo | zszywki, spinacze, karty kredytowe, płyty CD/DVD |
| Rozmiar cięcia | 4x38 |
| Poziom bezpiecz. DIN dokumenty | P4 |
| Poziom bezpiecz. DIN karty | T4 |
| Poziom bezpiecz. DIN płyty | O3 |
| Szerokość szczeliny wejśc. | 230 mm |
| Pojemność kosza | 23 l |
| Średnia prędk. niszczenia | 3 m/min |
| Cykl pracy w min. | 6 on / 20 off |
| Dodatkowe funkcje | start/stop, funkcja cofania, auto stop, zabezpieczenie termiczne, |
| Poziom głośności | 65-70 dB |
| Gwarancja | 2 lata |
| Gwarancja na noże tnące | 5 lat |
| Jednostka sprzedaży | sztuka |