Niszczarka Fellowes LX200, mikrościnki
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Niszczarka Powershred Fellowes LX200, mikrościnki
- Niszczarka przeznaczona do użytku w małym biurze przez 1 osobę.
- Jest w stanie zniszczyć na raz do 12 kartek (70g) formatu A4.
- Niszczy dokumenty na miniścinki o wymiarach 4 x 12 mm.
- Kartka A4 jest niszczona na 1300 ścinków.
- Cięcie na miniścinki pozwala na pomieszczenie większej ilości zniszczonych dokumentów w koszu.
- Niszczarka zapewnia wysoki poziom zabezpieczenia niszczonych materiałów: P-4 w przypadku dokumentów papierowych i T-4 dla kart kredytowych.
- Może niszczyć dokumenty ze zszywkami i małymi spinaczami, karty kredytowe.
- Posiada funkcję cofania, wyposażona w elektroniczny start/stop co ułatwia użytkowanie i zapobiega zakleszczeniom papieru.
- Kosz o pojemności 22 litrów.
- Obudowa wyposażona w kółka ułatwia przenoszenie urządzenia.
Funkcje wyświetlacza IntelliBAR™:
- Sensor czasu pracy. Urządzenie ostrzega kiedy jego czas pracy ciągłej jest bliski końcowi i musi schłodzić podzespoły
- Czujnik wydajności pracy. Czujnik wykrywa czy jest możliwość włożenia większej ilości kartek.
- 100% Jam Proof™. Automatycznie wykrywa możliwe zacięcia i zwiększa moc, aby im zapobiec
- Wskaźnik zapełnienia kosza. Urządzenie informuje kiedy kosz na ścinki jest bliski zapełnienia i potrzeba go opróżnić
- SafeSense®. Opatentowany czujnik bezpieczeństwa, który zatrzymuje pracę noży w momencie dotknięcia szczeliny wejściowej przez ludzi lub zwierzęta.
- Funkcja Sleep Mode. Urządzenie wyłącza się po 2 minutach braku aktywności.
Wstawienie filmu z YouTube
Niszczarka Fellowes LX200
Dane techniczne
| Kolor | czarna |
| Miejsce użytkowania | małe biuro |
| Ilość kartek niszcz. jednoraz. | 12 |
| Niszczy dodatkowo | zszywki, spinacze, karty kredytowe |
| Rozmiar cięcia | 4x12 |
| Poziom bezpiecz. DIN dokumenty | P4 |
| Poziom bezpiecz. DIN karty | T4 |
| Szerokość szczeliny wejśc. | 230 mm |
| Pojemność kosza | 22 l |
| Średnia prędk. niszczenia | 2 m/min |
| Cykl pracy w min. | 10 on / 15 off |
| Dodatkowe funkcje | start/stop, funkcja cofania, auto stop, zabezpieczenie termiczne, |
| Poziom głośności | 70 dB |
| Gwarancja | 2 lata |
| Gwarancja na noże tnące | 5 lat |
| Jednostka sprzedaży | sztuka |