Klawiatura Kensington KB150 EQ bezprzewodowa, czarna
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Klawiatura Kensington KB150 EQ bezprzewodowa, czarna
Klawiatura bezprzewodowa KB150 EQ jest opłacalnym urządzeniem wykonanym w 55% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu poużytkowego (PCR)*.
Jest zgodna z systemami Windows i macOS oraz zapewnia niezawodne połączenie bezprzewodowe w pasmie 2,4 GHz ze 128-bitowym szyfrowaniem AES klasy rządowej.
Ta pełnowymiarowa klawiatura w układzie ANSI/ISO z klawiaturą numeryczną powstała z myślą o wspomaganiu produktywności.
Wyposażono ją w wygodne wskaźniki LED czasu pracy na baterii (Battery Life), włączenia klawiatury numerycznej (Num Lock) i włączenia pisania wielkimi literami (Caps Lock).
Konstrukcja odporna na zalanie zabezpiecza elektronikę klawiatury przed przypadkowym zalaniem, np. kawą, wodą czy innymi płynami.
Potwierdzona certyfikatem odporność na przetarcia i ścieranie oraz dostawa w opakowaniu z certyfikatem Forest Stewardship Council (FSC®). Produkt jest objęty 3-letnią ograniczoną gwarancją.
- Urządzenie jest wykonane w 55% z materiałów pochodzących z recyklingu poużytkowego (PCR)* i dostarczane w opakowaniu z certyfikatem FSC®. * Nie dotyczy zespołu PCB, odbiornika 2,4 GHz ani baterii
- Połączenie bezprzewodowe 2,4 GHz ze 128-bitowym szyfrowaniem AES klasy rządowej.
- Kompatybilność z systemami Windows i macOS.
- Pełnowymiarowa klawiatura z 6 rzędami klawiszy i klawiaturą numeryczną.
- Uszczelniona membrana zapewnia, że żadne rozlane płyny nie uszkodzą elektroniki. Wystarczy ją wytrzeć.
- Wskaźniki LED czasu pracy na baterii (Battery Life), włączenia klawiatury numerycznej (Num Lock) i włączenia pisania wielkimi literami (Caps Lock).
- Spełnia normę MIL-STD-810H Method 504.3 Contamination by Fluids. Nie stwierdzono uszkodzeń po przeprowadzeniu testu zanieczyszczenia płynami ze środkami dezynfekującymi*.
- 3-letnia ograniczona gwarancja.
Dane techniczne
| Klawiatura numeryczna | tak |
| Klawisze Windows | tak |
| Klawisze multimedialne | nie |
| Styl klawiatury | prosty |
| Diody LED | tak |
| Odbiornik dołączony | tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows, Mac |
| Materiały | 55% z materiałów pochodzących z odzysku (PCR) |
| Sposób łączności | bezprzewodowy |
| Typ klawiatury | membranowa |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Język klawiatury | Amerykański międzynarodowy |
| Ilość klawiszy | 105 |
| Interfejs urządzenia | nanoodbiornik USB-A |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Ergonomiczna konstrukcja | nie |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Profil klawiatury | niskoprofilowy |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 147 x 35 x 445 mm |
| Waga klawiatury | 510 g |
| Baterie w zestawie | tak |
| Typ/liczba baterii | AA/2 |
| Typ produktu | bezprzewodowa |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |