Bezprzewodowa klawiatura Kensington Pro Fit® Ergo, z amerykańskim układem klawiszy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Bezprzewodowa klawiatura Kensington Pro Fit® Ergo, z amerykańskim układem klawiszy
Zaprojektowana z uwzględnieniem zasad ergonomii bezprzewodowa klawiatura Pro Fit® Ergo posiada podzieloną i wyprofilowaną pod odpowiednim kątem powierzchnię z regulowanym odchyleniem i wbudowaną podpórką pod nadgarstki, aby zapewnić wygodne ułożenie rąk podczas pracy przy komputerze. Ponadto wyposażona jest w 2 opcje łączności bezprzewodowej (2,4 GHz i Bluetooth 4.0 LE) ze 128-bitowym szyfrowaniem AES, ciche klawisze odporne na zalanie, klawisze F dla skrótów, blokadę wielkich liter (Caps Lock), blokadę cyfr (Numbers Lock), blokadę przewijania (Scroll Lock), trzy tryby oszczędzania energii i wymienny odbiornik*. * W przypadku zgubienia lub uszkodzenia odbiornika, wystarczy zakupić nowy, sparować go z myszą, i gotowe.
- Zaprojektowana z uwzględnieniem zasad ergonomii zapewnia wygodne ułożenie rąk podczas pracy przy komputerze.
- Podzielona i wyprofilowana pod odpowiednim kątem powierzchnia klawiatury z regulowanym odchyleniem umożliwia ułożenie rąk, przedramienia i nadgarstków w naturalnej pozycji, zapewniając im komfort.
- Połączona z klawiaturą podpórka wspiera, amortyzuje i ustawia w naturalnej pozycji nadgarstki.
- 2 opcje łączności bezprzewodowej ze 128-bitowym szyfrowaniem AES: 2,4 GHz i Bluetooth 4.0 LE (poziom zabezpieczeń rządowych).
- Ciche klawisze zapewniają łatwe, płynne pisanie, niezakłócające pracy.
- Odporną na zalanie klawiaturę można łatwo i szybko oczyścić.
- Wymienny odbiornik oznacza, że w przypadku jego zgubienia lub uszkodzenia wystarczy kupić nowy, a następnie ponowne sparować go z myszą, i gotowe.
- 3-tryby przełącznika oszczędzania energii pozwalają na przełączanie między 2,4 GHz, Bluetooth i "wyłącz", aby uzyskać najlepszą żywotność baterii.
- Blokada wielkich liter (Caps Lock), blokada cyfr (Numbers Lock), blokada przewijania (Scroll Lock) oraz klawisze F do skrótów to popularne funkcje, które ułatwiają pisanie i zwiększają produktywność.
Dane techniczne
| Obsługa funkcji Plug & Play | tak |
| Klawiatura numeryczna | tak |
| Klawisze Windows | tak |
| Klawisze multimedialne | tak |
| Styl klawiatury | wyprofilowany |
| Diody LED | tak |
| Odbiornik dołączony | tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows, Mac, Linux |
| Materiały | plastik |
| Sposób łączności | bezprzewodowy |
| Typ klawiatury | membranowa |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Język klawiatury | Amerykański międzynarodowy |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Ergonomiczna konstrukcja | tak |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz i Bluetooth 4.0 LE |
| Profil klawiatury | wysokoprofilowy |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 482 x 38 x 252 mm |
| Waga klawiatury | 1 kg |
| Typ produktu | bezprzewodowa |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |