Bezprzewodowy zestaw klawiatura i mysz Kensington KM150 EQ
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Bezprzewodowy zestaw klawiatura i mysz Kensington KM150 EQ
Bezprzewodowy zestaw stacjonarny KM150 EQ jest opłacalnym zestawem myszy i klawiatury wykonanym w 63% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu poużytkowego (PCR)*. Jest zgodny z systemami Windows i macOS oraz zapewnia niezawodne połączenie bezprzewodowe w pasmie 2,4 GHz ze 128-bitowym szyfrowaniem AES klasy rządowej.
Ta pełnowymiarowa klawiatura w układzie ANSI/ISO z klawiaturą numeryczną jest wyposażona w wygodne wskaźniki LED czasu pracy na baterii (Battery Life), włączenia klawiatury numerycznej (Num Lock) i włączenia pisania wielkimi literami (Caps Lock). Konstrukcja odporna na zalanie zabezpiecza elektronikę klawiatury przed przypadkowym zalaniem, np. kawą, wodą czy innymi płynami.
Mysz z cichymi przyciskami jest znacznie cichsza niż standardowe myszy, dzięki czemu zmniejsza hałas w tłocznych miejscach pracy. Odporność na przetarcia i ścieranie potwierdzona certyfikatem.
Produkt jest objęty 3-letnią ograniczoną gwarancją.
* Nie obejmuje zespołu PCB, odbiornika 2,4 GHz ani baterii
- Zestaw jest wykonany w 63% z materiałów pochodzących z recyklingu poużytkowego (PCR)* i dostarczany w opakowaniu z certyfikatem FSC®.
- Połączenie bezprzewodowe 2,4 GHz ze 128-bitowym szyfrowaniem AES klasy rządowej.
- Kompatybilność z systemami Windows i macOS.
- Pełnowymiarowa klawiatura z 6 rzędami klawiszy i klawiaturą numeryczną.
- Uszczelniona membrana zapewnia, że żadne rozlane płyny nie uszkodzą elektroniki. Wystarczy ją wytrzeć.
- Wskaźniki LED czasu pracy na baterii (Battery Life), włączenia klawiatury numerycznej (Num Lock) i włączenia pisania wielkimi literami (Caps Lock).
- Mysz z 3 cichymi przyciskami
- Spełnia normę MIL-STD-810H Method 504.3 Contamination by Fluids. Nie stwierdzono uszkodzeń po przeprowadzeniu testu zanieczyszczenia płynami ze środkami dezynfekującymi*. * Po zakończeniu testu brak widocznych uszkodzeń lub problemów z używaniem zgodnie z zaleceniami
- 3-letnia ograniczona gwarancja.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obsługa funkcji Plug & Play | tak |
| Klawiatura numeryczna | tak |
| Klawisze Windows | tak |
| Klawisze multimedialne | nie |
| Styl klawiatury | prosty |
| Diody LED | nie |
| Odbiornik dołączony | tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows, Mac |
| Materiały | 63% materiału pochodzącego z odzysku (PCR) |
| Sposób łączności | bezprzewodowy |
| Typ klawiatury | membranowa |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Język klawiatury | Amerykański międzynarodowy |
| Interfejs urządzenia | nanoodbiornik USB-A |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Ergonomiczna konstrukcja | nie |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 448 x 148 x 22,5 mm |
| Waga klawiatury | 433 g |
| Baterie w zestawie | tak |
| Typ/liczba baterii | AA/1 |
| Typ produktu | bezprzewodowa |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Interfejs | USB |
| Pozycja wertykalna | Nie |
| Nachylenie 46,7° | Nie |
| Zmiana rozdzielczości DPI 400/600/800/1200 | Nie |
| Zmiana rozdzielczości DPI 800/1200/1600 | Nie |
| Zmiana rozdzielczości DPI 800/1000/1200/1600 | Nie |
| Zmiana rozdzielczości DPI 1000/1600/2400 | Nie |
| Obustronna konstrukcja | Nie |
| Regulacja rozmiaru dłoni | Nie |
| Ochrona antybakteryjna BioCote® | Nie |
| Wskaźnik naładowania baterii | Nie |
| Zasilanie | bateria |
| Łączność | bezprzewodowa |
| Liczba przycisków | 3 |
| Kolor | czarny |
| Jednostka sprzedaży | sztuka |