Podstawa pod laptop Fellowes Breyta, czarna
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Podstawa pod laptop Fellowes Breyta, czarna
- Redukuje zmęczenie szyi i oczu, podnosząc ekran laptopa do wygodniejszej wysokości
- 12 łatwych do regulacji ustawień wysokości, dzięki rozkładanym przednim nóżkom, umożliwia ustawienia ekranu na odpowiedniej wysokości każdego laptopa o przekątnej do 15,6"
- Podstawkę można złożyć na płasko, co ułatwia przechowywanie i bezpieczny transport – idealne rozwiązanie dla handlowców i innych osób pracujących mobilnie
- Miękka w dotyku przednia półka bezpiecznie utrzymuje laptopa na miejscu, a otwarta konstrukcja zwiększa cyrkulację powietrza, zapewniając chłodzenie urządzenia
- Nowoczesna i prosta estetyka produktu, dostępna w dwóch kolorach: białym i czarnym
- Wykonana z materiałów, które w 100% nadają się do recyklingu
- Trwała – objęta 5-letnią ograniczoną gwarancją procenta
- Produkt przetestowany przez FIRA International Ltd. pod kątem zgodności z wymogami ergonomicznymi określonymi w europejskich przepisach dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa: EN ISO 9241-5
Zaprojektowana z myślą o zmieniających się stylach pracy.
Breyta™ oferuje ergonomiczne akcesoria z myślą o komforcie i łatwości użytkowania - przenośne, łatwe w konfiguracji i łatwe do przechowywania. Umożliwia ergonomiczną pracę, gdziekolwiek jesteś. Gwarantuje nowy, lepszy komfort pracy.
Ergonomiczne i w pełni regulowane
Seria Breyta™ została zaprojektowana z myślą o komforcie użytkownika. Wszystkie produkty posiadają pełną regulację, aby zapewnić ergonomię każdego miejsca pracy, taką jak wygodne siedzenie oraz ekran ustawiony na odpowiedniej wysokości.
Seria Breyta™ została również przetestowana przez FIRA International Ltd, która potwierdza zgodność z wymaganiami ergonomicznymi określonymi w europejskich przepisach dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa: EN ISO 9241-5.
Dane techniczne
| Materiał | plastik |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Regulacja wysokości | 86–118 mm (3,4"–4,6") |
| Regulacja kąta | 22°–33° |
| Kolor | czarny |
| IGR Certified Ergonomic Product | Nie |
| Kensington Security Slot | Nie |
| System zarządzania kablami | Nie |
| Certyfikat FIRA | Nie |
| Wymiary (mm) | 14 x 235 x 268 |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Seria | Breyta |
| Zastosowanie | stanowisko stacjonarne, pracownicy mobilni |
| Regulacja wysokości | tak - 12 pozycji |
| Regulacja kąta nachylenia | nie |
| Maks. przekątna ekranu | 14" |
| Maksymalna waga urządzenia | 4 kg |
| Zintegrowane porty USB | Nie |
| Składana na płasko | Tak |
| Kolor | czarny |
| Certyfikat FIRA | Tak |
| Nadaje się do recyclingu | Tak |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |