Podstawa pod laptop I-Spire™ biała Fellowes
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Podstawa pod laptop I-Spire™ - biała
- Podstawka pod laptopa Fellowes podnosi ekran laptopa łagodząc napięcie mięśni ramion i szyi.
- Wbudowana krzywizna chroni laptopa przed przegrzaniem.
- Współczesny i stylowy wygląd białej podstawki pod laptopa I-Spire pasuje do wnętrza każdego biura i domu.
- Utrzymuje laptopa do 17” i masie do 6kg.
- Wymiary: 110 x 327 x 230 mm
Dane techniczne
| Materiał | plastik |
| Przekątna ekranu | 17" |
| Dopuszczalne obciązenia | 6 kg |
| Regulacja wysokości | 86–118 mm (3,4"–4,6") |
| Regulacja kąta | 22°–33° |
| Kolor | biały |
| IGR Certified Ergonomic Product | Nie |
| Kensington Security Slot | Nie |
| System zarządzania kablami | Nie |
| Certyfikat FIRA | Nie |
| Wymiary (mm) | 110 x 327 x 230 |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Seria | I-Spire |
| Zastosowanie | stanowisko stacjonarne |
| Regulacja wysokości | nie |
| Regulacja kąta nachylenia | nie |
| Maks. przekątna ekranu | 17" |
| Maksymalna waga urządzenia | 6 kg |
| Zintegrowane porty USB | Nie |
| Składana na płasko | Nie |
| Kolor | biały |
| Certyfikat FIRA | Nie |
| Nadaje się do recyclingu | Nie |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |