Oczyszczacz powietrza Leitz TruSens Z-1000
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Oczyszczacz powietrza Leitz TruSens Z-1000
Popraw jakość powietrza w swoim bezpośrednim otoczeniu. Leitz TruSens Z-1000 jest przeznaczony do małych pomieszczeń o powierzchni do 23 m2 i jest wyposażony w dwa strumienie przepływu powietrza. Zaawansowany technologicznie oczyszczacz z filtracją 360° usuwa zanieczyszczenia i neutralizuje zapachy, zatrzymując unoszące się w powietrzu cząsteczki, gazy i LZO w warstwach filtra. Lampa UV-C zabija bakterie i drobnoustroje uwięzione w filtrze. Jego eleganckie wzornictwo i kompaktowy rozmiar idealnie pasują do niewielkich przestrzeni.
- Dzięki technologii PureDirect czyste powietrze jest rozprowadzane skutecznie i w przyjemny sposób.
- Zastrzeżona prawnie technologia wykorzystuje dwa strumienie przepływu powietrza, rozprowadzające powietrze dalej i bardziej równomiernie w całym pomieszczeniu
- Filtr cząstek stałych 360° wychwytuje zanieczyszczenia, gazy oraz zapachy LZO (lotne związki organiczne) ze wszystkich kierunków. Światło UV zabija zarazki i bakterie, które dostały się do filtra.
- Przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 23 m², ze współczynnikiem dostarczania czystego powietrza (CADR - Clean Air Delivery Rate): 164 m³/godz. (pyłki), 143 m³/godz. (kurz) i 95 m³/godz. (dym)
- Łatwy w obsłudze - dotykowy panel sterowania zawiera przyciski regulujące prędkość wentylatora, tryb UV i wskaźniki wymiany filtra
- Nowoczesne wzornictwo, które pasuje do każdego domowego wnętrza. Łatwy do przenoszenia dzięki eleganckiemu, zintegrowanemu uchwytowi.
Dane techniczne
| Kolor | biały |
| Wymiar | 200 x 460 x 200 mm |
| Typ wskaźnika zmiany filtra | Węglowy, HEPA, UV |
| Rodzaj dostarczania powietrza | PureDirect |
| Poziom hałasu | 39-65 dB |
| Wielkość pomieszczenia | do 23 m2 |
| Waga | 3,5 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
| Jednostka sprzedaży | sztuka |