Podstawka chłodząca pod laptopa Kensington SmartFit® Easy Riser™ EQ
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Podstawka chłodząca pod laptopa Kensington SmartFit® Easy Riser™ EQ
Podstawka chłodząca pod laptopa SmartFit® Easy Riser™ EQ poprawia ergonomię i komfort oraz zapewnia lepszy przepływ powietrza, który wydłuża żywotność baterii. Nasz opatentowany mechanizm SmartFit® pozwala na regulację wysokości i kąta ekranu laptopa, przez co redukuje zmęczenie pleców, szyi i oczu. Ta podstawka ma wyściełane wstawki antypoślizgowe utrzymujące laptopa o przekątnej ekranu od 12 do 17” na swoim miejscu oraz jest możliwa do złożenia na płasko na czas podróży. Tworzywo sztuczne użyte w podstawce chłodzącej pod laptopa SmartFit® Easy Riser™ EQ składa się w 50% z materiałów pochodzących z odzysku (PCR).
- Wykorzystuje mechanizm SmartFit®, który według przeprowadzonych badań naukowych ułatwia ergonomiczne ustawienie wysokości.
- Obudowa składa się w 50% z ABS pochodzącego z recyklingu (PCR).
- Wyściełane wstawki antypoślizgowe utrzymają laptopa o przekątnej ekranu od 12 do 17” na swoim miejscu.
- Rozprasza gromadzące się ciepło i chłodzi laptopa
- Zmniejsza obciążenie akumulatora i komponentów wewnętrznych laptopa.
- Kompaktowa i składana konstrukcja jest łatwa do przenoszenia.
Dane techniczne
| Seria | SmartFit® Easy Riser™ |
| Maks. przekątna ekranu | 17" |
| Kolor | czarny |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia - zakres | 22°–33° |
| Podstawka chłodząca | Tak |
| Antypoślizgowe silikonowe podkładki pod nóżki | Tak |
| Składana na płasko | Tak |
| System zarządzania kablami | Nie |
| Wbudowany uchwyt | Nie |
| Waga | 0,71 kg |
| Wymiary (S x W x G) | 280 x 40 x 300 mm |
| Certyfikat FIRA | Nie |
| Gniazdo bezpieczeństwa Kensington Security Slot | Nie |
| Kod producenta | K52805EU |
| Gwarancja | 2 lata |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |