Podstawka Kensington SmartFit® pod laptopa
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Podstawka Kensington SmartFit® pod laptopa
Produkt, w którym wygoda spotyka się z ergonomią. Podstawka SmartFit® pod laptopa umożliwia spersonalizowane ustawienie komputera na optymalnej dla użytkownika wysokości, co pozwoli zredukować zmęczenie szyi i pleców podczas pracy. Niezajmujące miejsca mocowanie umożliwia montaż kompatybilnej z Kensington uniwersalnej stacji dokującej, co pomaga w zachowaniu porządku na stanowisku pracy.
- System SmartFit® umożliwi Ci znalezienie Twojego indywidualnego koloru komfortu dla zapewnienia optymalnych pod względem ergonomii ustawień
- Podnosi laptopa na wysokość oczu, aby zapewnić właściwą postawę i poprawić komfort pracy
- Przeznaczona dla komputerów z ekranem o przekątnej do 15,6" i wadze do 3,5 kg. Wymaga korzystania z zewnętrznej klawiatury i myszy (sprzedawane oddzielnie)
- Niezajmujące miejsca mocowanie umożliwia zamontowanie kompatybilnej, uniwersalnej stacji dokującej Kensington pod platformą na laptopa
- System zarządzania kablami pod platformą na laptopa porządkuje je i ułatwia podłączanie
- Podkładki przeciwpoślizgowe zapobiegają przesuwaniu się laptopa
- Gniazdo bezpieczeństwa Kensington Security Slot jest dostępne na prawej i lewej nodze podstawki
Dane techniczne
| Materiał | plastik |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Dopuszczalne obciązenia | 3,5 kg |
| Kolor | czarny |
| IGR Certified Ergonomic Product | Nie |
| Kensington Security Slot | Tak |
| System zarządzania kablami | Tak |
| Certyfikat FIRA | Nie |
| Wymiary (mm) | 256 x 222 x 248 |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Seria | SmartFit® |
| Maks. przekątna ekranu | 15,6" |
| Dopuszczalne obciązenia | do 3,5 kg |
| Kolor | czarny |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia | Nie |
| Podstawka chłodząca | Nie |
| Antypoślizgowe silikonowe podkładki pod nóżki | Tak |
| Składana na płasko | Nie |
| System zarządzania kablami | Tak |
| Wbudowany uchwyt | Nie |
| Waga | 1,22 kg |
| Wymiary (S x W x G) | 256 x 222 x 248 mm |
| Certyfikat FIRA | Nie |
| Gniazdo bezpieczeństwa Kensington Security Slot | Tak |
| Kod producenta | K52783WW |
| Gwarancja | 2 lata |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |