Podstawka pod laptopa Kensington z regulacją wysokości, srebrna
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Podstawka pod laptopa Kensington z regulacją wysokości, srebrna
Uniwersalna podstawka pod laptopa do postawienia na biurku umożliwia podniesienie ekranu laptopa na wygodną dla oczu wysokość, a jednocześnie pozwala ograniczyć bałagan na biurku.
- Uniwersalna podstawka pod laptopa do postawienia na biurku podnosi laptopa na wygodną dla oczu wysokość, a jednocześnie pozwala ograniczyć bałagan na biurku.
- Solidna konstrukcja: wykonana z mocnej stali i aluminium.
- Zaprojektowana z myślą o zapewnieniu komfortu i ergonomii – użytkownicy mogą podnieść ekran na wysokość oczu, aby uzyskać optymalny kąt patrzenia.
- Zapewnia wiele poziomów ustawienia wysokości i kąta nachylenia, zapewniając optymalne pole widzenia.
- Regulacja wysokości w zakresie 151–200 mm; regulacja kąta w zakresie 0°–45°.
- Odpowiednio zaprojektowana otwarta wentylacja poprawia przepływ powietrza, zwiększając wydajność laptopa i czas pracy baterii.
- Pod podstawą można przechowywać zewnętrzne urządzenia peryferyjne, dzięki czemu łatwiej jest utrzymać porządek na biurku.
- Antypoślizgowe silikonowe podkładki chronią laptopa przed zarysowaniami i utrzymują urządzenie w miejscu podczas pracy. Zabezpieczenie z przodu podstawki zapobiega zsuwaniu się urządzenia.
- Odpowiednia dla laptopów z ekranem o przekątnej do 16" i maksymalnej wadze 8 kg (17.6 funtów).
Ta solidna podstawka, wykonana z wytrzymałej stali i aluminium, przeznaczona jest do laptopów o przekątnej do 16 cali i wadze do 8 kg (17,6 funtów). Bezstopniowa konstrukcja pozwala na dowolną regulację wysokości w zakresie od 151 do 200 mm oraz kąta nachylenia w zakresie od 0° do 45°, bez potrzeby użycia narzędzi. Otwarta wentylacja poprawia cyrkulację powietrza i chłodzenie laptopa, a obszerne schowki pod spodem umożliwiają przechowywanie akcesoriów. Antypoślizgowe silikonowe podkładki zapobiegają zarysowaniu laptopa i pomagają utrzymać urządzenie w miejscu.
Dane techniczne
| Materiał | aluminium |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Dopuszczalne obciązenia | 8 kg |
| Regulacja wysokości | 151–200 mm |
| Regulacja kąta | 0°–45° |
| Kolor | srebrny |
| IGR Certified Ergonomic Product | Nie |
| Kensington Security Slot | Nie |
| System zarządzania kablami | Nie |
| Certyfikat FIRA | Nie |
| Wymiary (mm) | 245 x 80 x 325 |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Maks. przekątna ekranu | 16" |
| Dopuszczalne obciązenia | do 8 kg |
| Kolor | srebrny |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja wysokości - zakres | 151 - 200 mm |
| Regulacja kąta nachylenia | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia - zakres | 0°–45° |
| Podstawka chłodząca | Tak |
| Antypoślizgowe silikonowe podkładki pod nóżki | Tak |
| Składana na płasko | Nie |
| System zarządzania kablami | Nie |
| Wbudowany uchwyt | Nie |
| Waga | 3,0 kg |
| Wymiary (S x W x G) | 245 x 80 x 325 mm |
| Certyfikat FIRA | Nie |
| Gniazdo bezpieczeństwa Kensington Security Slot | Nie |
| Kod producenta | K50424WW |
| Gwarancja | 2 lata |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |