Aluminiowa podstawka Kensington Easy Riser™ pod laptopa
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Aluminiowa podstawka Kensington Easy Riser™ pod laptopa
Praca w trybie hybrydowym zwiększyła potrzeby użytkowników w zakresie komfortu i produktywności nie tylko w biurze, ale także w domu czy w dowolnym miejscu, w którym pracują. Wzrosło również zapotrzebowanie na rozwiązania zgodne ze strategią zrównoważonego rozwoju. Łatwa do przenoszenia aluminiowa podstawka Easy Riser™, wykonana z wytrzymałego, trwałego i lekkiego aluminium, pomieści prawie każdego laptopa z ekranem do 16” i oferuje 6 poziomów regulacji wysokości/kąta, zapewniając optymalne pole widzenia. Otwarta wentylacja zwiększa przepływ powietrza i chłodzenie laptopa. Model Easy Rider, który waży zaledwie 0,4 kg (0,88 lb) można złożyć się na płasko, dzięki czemu jest łatwy do przenoszenia i zapewnia wygodę w podróży.
- Solidna aluminiowa konstrukcja: wykonana z mocnego, lekkiego aluminium, które jest zrównoważonym materiałem nadającym się do recyklingu.
- Zaprojektowana z myślą o zapewnieniu komfortu i ergonomii – użytkownicy mogą podnieść ekran na wysokość oczu, aby uzyskać optymalny kąt patrzenia.
- Wygoda i mobilność: podstawkę można szybko złożyć na płasko, dzięki czemu z łatwością zmieści się do torby na laptopa; waży tylko 0,4 kg (0,88 lb)
- Oferuje 6 poziomów regulacji wysokości/kąta, zapewniając optymalne pole widzenia. Regulacja wysokości w zakresie 86–118 mm (3,4"–4,6"); regulacja kąta w zakresie 22°–33°.
- Otwarta wentylacja poprawia przepływ powietrza, zwiększając wydajność laptopa i czas pracy baterii.
- Antypoślizgowe silikonowe podkładki chronią laptopa przed zarysowaniami i utrzymują urządzenie w miejscu podczas pracy. Zabezpieczenie z przodu podstawki zapobiega zsuwaniu się urządzenia.
- Przeznaczona do prawie wszystkich laptopów z ekranem do 16" i wadze do 5 kg (11 lb).
Dane techniczne
| Materiał | aluminium |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Dopuszczalne obciązenia | 5 kg |
| Regulacja wysokości | 86–118 mm (3,4"–4,6") |
| Regulacja kąta | 22°–33° |
| Kolor | srebrny |
| IGR Certified Ergonomic Product | Nie |
| Kensington Security Slot | Nie |
| System zarządzania kablami | Nie |
| Certyfikat FIRA | Nie |
| Wymiary (mm) | 248 x 256 x 25 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Seria | Easy Riser™ |
| Maks. przekątna ekranu | 16" |
| Dopuszczalne obciązenia | do 5 kg |
| Kolor | szary |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja wysokości - zakres | 86–118 mm |
| Regulacja kąta nachylenia | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia - zakres | 22°–33° |
| Podstawka chłodząca | Tak |
| Antypoślizgowe silikonowe podkładki pod nóżki | Tak |
| Składana na płasko | Tak |
| System zarządzania kablami | Nie |
| Wbudowany uchwyt | Nie |
| Waga | 0,4 kg |
| Wymiary (S x W x G) | 249 x 12 x 188 mm |
| Certyfikat FIRA | Nie |
| Gniazdo bezpieczeństwa Kensington Security Slot | Nie |
| Kod producenta | K50417WW |
| Gwarancja | 2 lata |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |