Podstawka chłodząca Kensington SmartFit® Easy Riser™ pod laptopa, szara
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Podstawka chłodząca Kensington SmartFit® Easy Riser™ pod laptopa
Podstawka Easy Riser® unosi laptopa, aby wygodniej było patrzeć na ekran oraz by zwiększyć przepływ powietrza, zapewniając dzięki temu chłodzenie baterii i innych komponentów.
- System SmartFit® pozwala na ustawienie ekranu na jednej z czterech wysokości dzięki niezwykle prostej regulacji
- Nachylenie w zakresie do 50 stopni
- Podkładki zapewniają bezpieczne i stabilne ustawienie laptopa
- Odpowiedni dla laptopów o przekątnej ekranu od 12 do 17 cali
- Produkt powinien być używany z zewnętrzną klawiaturą i myszą (sprzedawane osobno)
- Certyfikat FIRA
Dane techniczne
| Materiał | plastik |
| Przekątna ekranu | 17" |
| Kolor | szary |
| IGR Certified Ergonomic Product | Nie |
| Kensington Security Slot | Nie |
| System zarządzania kablami | Nie |
| Certyfikat FIRA | Tak |
| Wymiary (mm) | 35 x 273 x 295 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Seria | SmartFit® Easy Riser™ |
| Maks. przekątna ekranu | 17" |
| Kolor | szary |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia - zakres | do 50° |
| Podstawka chłodząca | Tak |
| Antypoślizgowe silikonowe podkładki pod nóżki | Tak |
| Składana na płasko | Tak |
| System zarządzania kablami | Nie |
| Wbudowany uchwyt | Nie |
| Waga | 0,71 kg |
| Wymiary (S x W x G) | 35 x 273 x 295 mm |
| Certyfikat FIRA | Tak |
| Gniazdo bezpieczeństwa Kensington Security Slot | Nie |
| Kod producenta | 60112 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |