Podstawka chłodząca Kensington SmartFit® Easy Riser™ pod laptopa, czarna
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Podstawka chłodząca Kensington SmartFit® Easy Riser™ pod laptopa
Opatentowany przez firmę Kensington system SmartFit pozwala na indywidualne ustawienie wysokości i kąta nachylenia ekranu laptopa - przy pomocy diagramu z dłonią zawierającego kody kolorystyczne, dołączonego do zestawu - w celu redukcji bólu kręgosłupa, szyi i oczu. Podstawka Easy Riser™ podnosi komputer nad powierzchnię blatu biurka, zwiększając cyrkulację powietrza i poprawiając tym wydajność akumulatora oraz wydłużając okres jego eksploatacji.
- System SmartFit® umożliwia ustawienie wysokości monitora zgodnie z Twoim indywidualnym kolorem komfortu
- Przeznaczona do laptopów o przekątnej ekranu od 12 do 17 cali
- Ścianki podstawki wyściełane są materiałem, który stabilizuje i zabezpiecza laptopa przed przesuwaniem
- Możliwość regulacji kąta nachylenia do 50 stopni zapewnia maksymalną elastyczność
- Możliwość złożenia na płasko w celu wygodnego przenoszenia
- Zwiększa cyrkulację powietrza, co zwiększa chłodzenie laptopa, poprawiając tym wydajność akumulatora oraz okres jego eksploatacji
Dane techniczne
| Materiał | plastik |
| Przekątna ekranu | 17" |
| Kolor | czarny |
| IGR Certified Ergonomic Product | Nie |
| Kensington Security Slot | Nie |
| System zarządzania kablami | Nie |
| Certyfikat FIRA | Nie |
| Wymiary (mm) | 280 x 35 x 295 |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Seria | SmartFit® Easy Riser™ Go |
| Maks. przekątna ekranu | 17" |
| Kolor | czarny |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia - zakres | do 50° |
| Podstawka chłodząca | Tak |
| Antypoślizgowe silikonowe podkładki pod nóżki | Tak |
| Składana na płasko | Tak |
| System zarządzania kablami | Nie |
| Wbudowany uchwyt | Nie |
| Waga | 0,71 kg |
| Wymiary (S x W x G) | 249 x 12 x 188 mm |
| Certyfikat FIRA | Tak |
| Gniazdo bezpieczeństwa Kensington Security Slot | Nie |
| Kod producenta | K52788WW |
| Gwarancja | 2 lata |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |