Podstawka Kensington SmartFit® Easy Riser™ Go pod laptopa 14", szara
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Podstawka Kensington SmartFit® Easy Riser™ Go pod laptopa 14", szara
Skorzystaj z rozwiązania Kensington® SmartFit® Easy Riser™ Go - ergonomicznej, regulowanej podstawki pod laptopa i podstawki chłodzącej (w kolorze szarym) łączących ergonomię z technologią. Przemyślana konstrukcja 2 w 1 zapewnia regulację wysokości i kąta nachylenia, co sprzyja przyjmowaniu prawidłowej postawy, jest korzystne dla naszych oczu, przynosi komfort dla szyi i ramion, a jednocześnie pozwala utrzymywać odpowiednie chłodzenie wewnętrznych elementów laptopa. Antypoślizgowe podkładki pod nóżki zapobiegają przesuwaniu się podstawki, wyściełane wstawki zapewniają bezpieczne dopasowanie do urządzenia, a płaska składana konstrukcja ułatwia przenoszenie i korzystanie z podstawki podczas podróży. Przeznaczona dla laptopów standardowych 14" i gamingowych, do używania z zewnętrzną klawiaturą i myszą (sprzedawane osobno).
- Bazujący na badaniach naukowych system SmartFit® upraszcza ustawienie sprzętu na idealnej pod względem ergonomii wysokości, aby zapewnić jego dopasowanie do użytkownika
- Uwaga: System SmartFit został zaprojektowany w celu ustawienia ekranu laptopa na odpowiedniej wysokości i nie ma zastosowania w przypadku tabletów.
- Regulacja wysokości umożliwia podniesienie laptopa na wysokość do 215 mm w celu uzyskania optymalnej dla wzroku pozycji
- Składana podwójna podstawka zapewnia elastyczne ustawienia wysokości i kąta nachylenia, a jednocześnie zajmuje mało miejsca biurka
- Bardzo stabilna konstrukcja wykorzystuje wyściełane wstawki i szeroką podstawę z dolną krawędzią, aby zapewnić bezpieczne dopasowanie
- Antypoślizgowe silikonowe podkładki pod nóżki zapobiegają przesuwaniu
- Cyrkulacja powietrza rozprasza gromadzące się ciepło, wydłużając żywotność baterii i elementów wewnętrznych urządzenia
- Dzięki przemyślanej konstrukcji podstawka zajmuje niewiele miejsca i można ją zmieścić na różnych biurkach
- Płaska, składana konstrukcja, wbudowany uchwyt i solidne, twarde krawędzie zapewniające dodatkową ochronę sprawiają, że podstawka idealnie sprawdza się podczas podróży
Dane techniczne
| Materiał | plastik |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Kolor | szary |
| IGR Certified Ergonomic Product | Nie |
| Kensington Security Slot | Nie |
| System zarządzania kablami | Nie |
| Certyfikat FIRA | Nie |
| Wymiary (mm) | 249 x 12 x 188 |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Seria | SmartFit® Easy Riser™ Go |
| Maks. przekątna ekranu | 14" |
| Kolor | szary |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja wysokości - zakres | do 215 mm |
| Regulacja kąta nachylenia | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia - zakres | 22°–33° |
| Podstawka chłodząca | Tak |
| Antypoślizgowe silikonowe podkładki pod nóżki | Tak |
| Składana na płasko | Tak |
| System zarządzania kablami | Nie |
| Wbudowany uchwyt | Tak |
| Waga | 0,37 kg |
| Wymiary (S x W x G) | 249 x 12 x 188 mm |
| Certyfikat FIRA | Nie |
| Gniazdo bezpieczeństwa Kensington Security Slot | Nie |
| Kod producenta | K50421EU |
| Gwarancja | 2 lata |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |