Uniwersalna podstawka Kensington pod laptopa mocowana na ramieniu do monitora
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
Uniwersalna podstawka Kensington pod laptopa mocowana na ramieniu do monitora
Uniwersalna podstawka pod laptopa mocowana na ramieniu do monitora pozwala unieść laptopa na wysokość oczu, a jednocześnie zwolnić miejsce na biurku. Wyposażona w stabilną i bezpieczną platformę z regulowanymi zaciskami i klamrami zabezpieczającymi, które mocno trzymają laptopa, zapobiegając jego zsuwaniu. Zapewnia łatwy montaż na dowolnym ramieniu do monitora ze standardową płytą montażową VESA® 75/100. Przeznaczona jest dla laptopów o przekątnej do 16 cali i wadze do 4,5 kg. Ażurowa konstrukcja ułatwia cyrkulację powietrza, co sprzyja chłodzeniu laptopa.
- Eliminuje problem ewentualnego braku kompatybilności dzięki łatwemu montażowi na dowolnym ramieniu do monitora wyposażonym w standardową płytę montażową VESA® 75/100.
- Korzystając z ramienia do monitora można podnieść laptopa powyżej blatu, co pozwala zaoszczędzić miejsce na biurku.
- Uniwersalnie kompatybilna, przeznaczona dla laptopów o przekątnej do 16 cali i wadze do 4,5 kg.
- Regulowane zaciski i klamry zabezpieczające mocno trzymają laptopa, zapobiegając jego zsuwaniu.
- Lekka, ażurowa konstrukcja ułatwia cyrkulację powietrza i chłodzenie laptopa.
- Solidna konstrukcja podstawki zapewnia stabilność i bezpieczeństwo umieszczonego na niej laptopa.
Dane techniczne
| Materiał | plastik |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Dopuszczalne obciązenia | 4,5 kg |
| Kolor | czarny |
| IGR Certified Ergonomic Product | Nie |
| Kensington Security Slot | Nie |
| System zarządzania kablami | Nie |
| Certyfikat FIRA | Nie |
| Wymiary (mm) | 280 x 35 x 295 |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Maks. przekątna ekranu | 16" |
| Dopuszczalne obciązenia | do 4,5 kg |
| Kolor | czarny |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia | Tak |
| Podstawka chłodząca | Tak |
| Antypoślizgowe silikonowe podkładki pod nóżki | Nie |
| System zarządzania kablami | Nie |
| Wbudowany uchwyt | Nie |
| Waga | 1,18 kg |
| Wymiary (S x W x G) | 280 x 44 x 300 mm |
| Certyfikat FIRA | Nie |
| Gniazdo bezpieczeństwa Kensington Security Slot | Nie |
| Kod producenta | K53801WW |
| Gwarancja | 2 lata |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |